هر چقدر ...

هر چقدر که از عمر یه رابطه بگذره، هر چقدر که طرفت رو بهتر و دقیق‌تر بشناسی، هر چقدر که خاطرات بیشتری با هم بسازید، هر چقدر که با هم بودنتون عادی‌تر بشه، هر چقدر تعداد خاطرات تک نفره‌ت کمتر باشه، هر چقدر که تارهای موی سفید رو شقیقه‌ت بیشتر بشه، هر چقدر که بیشتر با هم دعوا کنید، هر چقدر که بیشتر منتظرش بمونی، هر چقدر دفعاتی که صبح‌ها با صداش از خواب بیدار شی بیشتر بشه، هر چقدر که ... اون وقت یه وقتی یه جایی که خیلی هم خلوت نیست، تازه می‌فهمی دوست داشتن از ته ته قلب یعنی چی؛ اون وقت می‌فهمی که تو این همه وقت هنوز نمی‌دونستی که تپیدن قلب یعنی چی؛ اون وقت می‌تونی درک کنی که قدر چیزهایی که داری و نداری رو باید بدونی، چون مهمترین چیزی رو که می‌خواستی دیگه داری.

پی‌نوشت: یه نامه نوشتم به آقای معلم، سردبیر مجله دنیای تصویر؛ می‌تونید اون رو در بخش ضمایم بخونید.

/ 15 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نازی

آخی!!!!ایشالا 120 سال زنده باشید و به پای هم پیر شید. خدا از این خاطرات خوش به همه عطا کناد.[نیشخند]

یاسمن

[دست][دست][دست] فوق العاده زیبا ... خیلی ساده و روون عشق رو به تصویر کشیدید ... مرحبا بر شما ... عشقتان پایدار ...[گل]

شوکا

خدارو شکر می کنم که دیر نبود. راستی اینو خوندم. عکس پست قبلیت یک جوری بود. انگار آدم نمی خواد قبول کنه که این یکی مثل منه.

نوشی

خدا کنه همیشه تا آخر دنیا همینجوری فکرکنی وهیچ اتفاقی باعث نشه کوچکترین گردی روی این تصویرزییبایی که اززندگیت ساختی بپاشه! بهترین ها روبرات آرزومندم دوست خوب[گل]

راهبه

و این سوال فلسفی وبی پاسخ تاریخ: چرا همیشه این خانمها باید آقایون رو از خواب بیدار کنند؟؟...خدایی چندبار زودتر از همسر محترمتان از خواب بیدار شدید ؟؟؟!!... خانمهای باید با صدای وحشت زای ساعت موبایل بیدار بشوند و اون وقت با صدایی مهربون و همیشه خوشگل تر از آقایون همسرانشون رو بیدار کنند!!... خیلی فمینیستی شد نه؟؟!!

سارا

سلام این خیلی خوبه و امیدوارم همیشه همینطوری بمونید. و قدر هم رو بدونید

مرجان

با خوندن متنتون احساس خوبی بهم دست داد... امیدوارم همیشه این دلیل تپیدن قلبتون،خاطرات دو نفرتون و... پایدار بمونه

مریم

خوب نوشته بودی. واقعا احساس دوست داشتن موشوعی ماوراییه!‌ خیلی وقتها با عادت اشتباه می شه ولی یک روز،‌يك جا و براي يك نفر آن چنان دلت پر مي زنه كه يواشكي پيش خودت مي گي: آهان!‌ پس دوست داشتن اينه!‌

نرگس

کاملا موافقم؛ تلقین، باور و اعتقاد و چیزهایی از این دست معجزه می کند. مثلا من به جن اعتقاد ندارم پس هیچ وقت جن ندیدم. اما دوستم که معتقد است دم به ساعت جن می بیند!