دندان و نان

1- بوی اساس‌کشی همه‌جا را پر کرده؛ دیگر نمی‌توان مطمئن بود که آیا پس از این نوشته، باز هم امکان نوشتن بر روی این تخته دست خواهد داد یا خیر! اتفاقی عجیب رخ داده و سایت پرشین‌بلاگ مسدود شده است؛ اما خوشبختانه هنوز وبلاگهای آن دچار وضعیت مشابه نشده‌اند و امکان مشاهده آن برای مخاطبان مهیاست. البته هر آن کس که دندان دهد، نان دهد. لذا غم چندانی نیست؛ اما اگر روزی وبلاگمان نیز از دسترس خارج شود، آن وقت باید چاره‌ای دیگر اندیشید. به هر حال بخشی از دنیای وبلاگ‌نویسی ارتباط با مخاطب است و اگر روزی این ارتباط مختل شود، شاید بهتر باشد که فکر خانه‌ای نو نماییم و بساطمان را در محل دیگر بگسترانیم. بحث را به سوی علت و هدف و غرض عاملان چنین حرکتی نمی‌برم؛ چرا که دیدن رفتارهای غیرمنطقی در این روزها عادت شده است.

2- نمی‌دانستم نوشته قبلی چنین دردسرآفرین خواهد شد؛ باز هم سؤالها من را به احاطه خود درآوردند و پیش‌بینی می‌کنم باز هم ادامه داشته باشند؛ منظور کیست؟ به خداوندی خدا هیچ کس!!! یک حس درونی است؛ یک خودسانسوری عادی؛ یک ترمز؛ و خیلی چیزهای دیگر ... می‌خواهم اینجا راحت باشم؛ پاهایم را روی هم بگذارم و با خیال راحت چای و ... را نوش‌جان کنم و بنویسم. همین!!! باور کنید همین!!! پس لطفاً دیگر دست از سرم بردارید.

/ 28 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
باراني

سلام عادل عزیز[گل] خب چه می‌شه کرد؟؟؟ دوستان هر لطفي که از دستشون برمياد مذايقه نمي‌کنن...

هِرا

سلام. خداروشکر که هنوز نفس میکشیم...

امید یگانه

سلام عادل جان[گل] نماز و روزه هاتون قبول، دعاهاتون مستجاب و عیدتون مبارک...[لبخند][گل]

یاسمن

سلام ... عیدتون مبارک .[گل]

امیرحسین

شما تو تویتر نیستید ؟

علیرضا

چه بر سرمان آمده است؟!! ویا چه بر سرمان آورده ان؟!! new up

فرزانه

سلام آقای سمیعی یادمه یه جایی خوندم شما تو بالاترین عضوید. میشه خواهش کنم دعوتنامه ی عضویتش رو برا منم بفرستید؟

نسرین

سلام من کارشناس ارشد پژو هشگری هستم وکلی از تو بزرگتر وبا تجربه تر.من اشتباه تو رو نکردم.جز چند نفر معدود ،هیچ کس ازوبلاگ من با خبر نیست .درنتیجه تا دلت بخواد دست وبالم بازاست.اگه دوست داشتی سری به من بزن واز نوع نگاه یک اجتماعی چی باخبر شو .خوشحال میشوم.

ارزو

سلام اینطور که پیداست دنیای مجازی پر از دروغه چون حقیقت مخفی کردن نداره.البته ببخشید چون من از این موارد تو وبلاگها زیاد خوندم

دودا و گیسا

بیایید 7 مهر سالروز متولد شدن مردی بزرگ آقای موسوی را جشن بگیریم و ایران را به افتخارشان سبز پوش کنیم